01/08/2014 18:53
Reklama

Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
jak zrobić podpórkę do wędki
rafal801106
Jeżeli mamy trochę wolnego czasu możemy sobie zrobić podpórkę do wędki.Ja do swojej potrzebowałem:
1.pręt stalowy(część górna)
2.rowerowa podstawka do bidonu(część poniżej)
3.drążek od łóżeczka dziecięcego
4.aluminiowa rurka np. od namiotu
5.koszulka na przewody(może być termokurczliwa)
[img]http://img119.imageshack.us/img119/7052/pic0182xe3.jpg[/img] is not a valid Image.
Podpórkę można również zamontować do burty łódki.
Nigdy się nie tłumacz -przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą.

Kamyk
a jak polaczyc to:

images33.fotosik.pl/174/30de9e35cf2fa91amed.jpg

e-ryby.net
rafal801106
Najprościej założyć koszulkę termokurczliwą .Ja zawiązałem po prostu stylonem tak jak wiążę się haczyk zacisnąłem i polakierowałem lakierem bezbarwnym(może być do paznokci).Dodam że podpórka działa bez zarzutu i nie miałem z nią żadnych problemów i ważne że waży 550g. tak że można ją zabrać np. na rowerCool
Nigdy się nie tłumacz -przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą.

Pralek
jest prostszy sposób na zrobienie podpórki do wędki(mowa o standardowym designie) Otóż trzeba znaleźć nad wodą prostą gałąź z rozgałęzieniem na końcu.....następnie użyć trzeba noża w sposób następujący:
1 odciąć gałąź od drzewa, krzaka or something else
2 zaostrzyć koniec który będzie wbijany w podłoże
3 skrócić i obrobić drugi koniec gałęzi(ten rozwidlony)
4 wbić podpórkę w ziemię i cieszyć się połowem

NAJPROSTSZE ROZWIĄZANIA SĄ NAJLEPSZE....a to w dodatku nic nie kosztuje WinkCool
Po pierwsze nie dla sławy!!!
Po drugie nie dla pieniędzy!!!
Łowić ryby mogę żyjąc w nędzy!!!

...nie PO ryby lecz NA ryby...

Pozdrawiam PrALeK
-=C&R=-

Kamyk
tak ale niszcza sie wedki od tych zrobionych z patyczkow, powstaja rysy, zadrapania i kawalki kory wchodza w przelotki i czasami zylka sie zaczepi

e-ryby.net
rafal801106
święte słowa dlatego postanowiłem zrobić taką podpórkę w którą wkładamy dolnik wędki i blank nie ma styczności i nie jest narażony na otarcia a poza tym patyk ciężko by było zamontować do burty łódkiGrin

Kamyk
hmmm a jak zrobic podstawke zeby uzywac takiej podporki do pontonu? jakies pomysly?

e-ryby.net
Przejdź do forum: